Чорний колір – колір розкоші

Чорний колір – колір розкоші

Звичайно, рідко де зустрінеш чисто чорний інтер’єр, але якщо вийде, швидше за все, це буде не вітальня кімната, не спальня і не передпокій. Найчастіше в чисто чорному кольорі можна побачити ванну або туалет.

Чорний колір в інтер’єрі – колір розкоші, строгості і знатного походження. Сильний колір сам по собі, складаючись в простір, створює міць древніх замків, щось позамежне і не має обмежень. Але з іншого боку, довго перебувати в такому приміщенні буде дуже складно. Після насичення величчю первозданної чорноти настає відчуття своєї нікчемності. Тому житлові приміщення в чорному кольорі обов’язково мають білі елементи.

      

Чорно-білі інтер’єри будуються на контрасті світлого і темного, з акцентами на форму предметів і малюнків. З чорно білих інтер’єрів виділимо чорні інтер’єри, де площа чорного перевищує світлі відтінки. У такому дизайні перша роль буде відведена грі поверхневих відображень на чорних матеріалах.  За допомогою фактури чорний колір можна зробити затишним або відчуженим.

                         

Чорний і золотий кольори символ престижу, їх поєднання дає помножений ефект. І якщо Ви хочете висловити високий стиль і не доступність простому смертному в інтер’єрі, то воно розповість більше, ніж могли б Ви. Поєднуючи оксамит і золото, плитку і золоту ліпнину Ви абстрагуетесь навіть від думки про бідноту і розорення. Часто до цього поєднання домішуються бежеві або сірі відтінки, можливі червоні елементи.

            

Чорно-жовте поєднання кольорів в інтер’єрі – екстравагантно. Жовтий колір за своїми властивостями протилежний чорному: теплий, найсвітліший яскравий колір, колір денного сонця, в сусідстві з ним чорний втрачає свою похмурість і на перший план виступає легковажність жовтого курчати. Такий інтер’єр не сприяє до серйозних роздумів ні господаря помешкання, ні його гостей, але має в своєму розпорядженні до розв’язної бесіді. Це поєднання часто розбавляється сірими і молочними відтінками.

Червоні відтінки можуть бути червоними, бордовими, винними, рубіновими, малиновими. Чим темніший відтінок червоного, тим більш похмуре враження справляє поєднання.
Наявність в такому інтер’єрі білого кольору і відтінків дерева розбавляють нагнітають відчуття і вносять затишок. Поєднання червоного і чорного вважається сексуальним, тому цілком доречно буде оформити цими кольорами спальню. Воно так само використовується в кухнях в стилі хай-тек.

      Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com